info@koihavuzu.com +90 216 527 73 53

Havuz yapımı alanında dünya standartlarında hizmet sunan Dizayn Akvaryum, projelendirme, danışmanlık, tasarım, uygulama aşamalarında uzmanlaşmıştır. Yüksek teknik gerekliliklere sahip olan yüzme havuzu yapımı, profesyonel bir kadro tarafından gerçekleştirmektedir.
Betonarme inşaattan en ileri teknolojiyle donatılmış elektromekanik tesisata kadar havuz yapımının her aşamasında faaliyet gösterir.
Uzun yıllardır otel, tatil köyü, rezidans, site gibi kurumsal müşterilere profesyonel havuz yapım hizmeti sunmaktadır.
Aynı zamanda özel konutlar için de kişiye özel tasarımlarla en üst kalite ve yüksek teknoloji ürünü malzemeler kullanarak yüzme havuzları inşa etmektedir.

Yüzme havuzları insanların serinlemesi, spor yapması veya fiziksel durumlarını iyileştirmesine yönelik açık veya kapalı havuzlar olarak tasarlanabilir.

YÜZME HAVUZU ( olimpik havuz)

Jet stream Havuzları (egzersiz havuzları ) Küçük havuzlarda yüksek akıntı sağlanarak akıtıya karşı yüzememiz sağlayan havuzlardır.

JET STREM ANTRAMAN HAVUZU

Yüzme Havuzunun belirli bölümlerinde havuzun için görebilmek amacı ile CAM ve AKRİLİK panellerde yapılan pencere uygulamalarıdır

YÜZME HAVUZU PANELLERİ

Yüzme Havuzu filtre ve elektrik tesisatları,ozon jenaratörü, ph kontol gibi birleşenlerini kontrolu ve filtre bakımılarını yapıldığı alanlardır

HAVUZ MAKİNE DAİRESİ

Havuzdaki izalasyondaki su kaçakları, cam mozik (seramik vb) bozuklukları, Havuz taşma kanalı ve terazi hataları gibi durumları düzeltiyoruz

HAVUZ TADİLATI